Valmentajat

Amanda Riikonen

Valmentaja/Junioreiden edustaja

  • Duo/Solo Treenit 2x/vko
    SU TI
  • TI 18:30-19:30 Rocking Flamesin oma sali Duo/Solo Treenit 2x/vko

Anni Hirvasoja

Heikki Hell

Hallituksen jäsen, Kilpa + Fysiikkavalmentaja + Varusteet/tiedoitus

  • Rokki taso1 Parit
    MA
  • Rock Girls joukkue
    MA KE TO
  • Rokki taso 2 2x/vko
    TO TI
  • Rock Beat joukkue
    MA KE TO
  • Rock Soul joukkue
    MA KE TO
  • Duo/Solo Treenit 2x/vko
    SU TI
  • Esikilparyhmä
    SU TI
  • MA 17:00-18:00 Rocking Flamesin oma sali Rokki taso1 Parit
  • MA 18:00-19:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Girls joukkue
  • TI 17:30-18:30 Rocking Flamesin oma sali Rokki taso 2 2x/vko
  • TO 17:00-18:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Beat joukkue
  • TO 18:00-19:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Soul joukkue
  • KE 19:00-20:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Girls joukkue
  • TO 19:00-20:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Girls joukkue
  • SU 16:00-17:00 Rocking Flamesin oma sali Duo/Solo Treenit 2x/vko
  • SU 17:00-18:30 Rocking Flamesin oma sali Esikilparyhmä
  • KE 18:00-19:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Soul joukkue
  • KE 17:00-18:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Beat joukkue

Laura Hell

Hallituksen puheenjohtaja, Kilpavalmentaja + muut tasot

  • Rokki taso1 Parit
    MA
  • Rock Girls joukkue
    MA KE TO
  • Rokki taso 2 2x/vko
    TO TI
  • Rock Beat joukkue
    MA KE TO
  • Rock Soul joukkue
    MA KE TO
  • Duo/Solo Treenit 2x/vko
    SU TI
  • Esikilparyhmä
    SU TI
  • MA 17:00-18:00 Rocking Flamesin oma sali Rokki taso1 Parit
  • MA 18:00-19:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Girls joukkue
  • TI 17:30-18:30 Rocking Flamesin oma sali Rokki taso 2 2x/vko
  • TO 17:00-18:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Beat joukkue
  • TO 18:00-19:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Soul joukkue
  • KE 19:00-20:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Girls joukkue
  • TO 19:00-20:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Girls joukkue
  • SU 16:00-17:00 Rocking Flamesin oma sali Duo/Solo Treenit 2x/vko
  • SU 17:00-18:30 Rocking Flamesin oma sali Esikilparyhmä
  • KE 18:00-19:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Soul joukkue
  • KE 17:00-18:30 Rocking Flamesin oma sali Rock Beat joukkue

Max Shurkin

Ohjelmoija, Valmentaja

Oona Kytölä

Ohjaaja

  • Duo/Solo Treenit 2x/vko
    SU TI
  • TI 18:30-19:30 Rocking Flamesin oma sali Duo/Solo Treenit 2x/vko

Petra Nysten

Salla Nikkanen

Hallituksen varapuheenjohtaja, Valmentaja

  • Esikilparyhmä
    SU TI
  • Rock Soul joukkue
    MA KE TO
  • Rokki taso 1 formaatio
    TO
  • Rokki taso 2 2x/vko
    TO TI
  • Rock Beat joukkue
    MA KE TO
  • TI 19:00-20:30 Tietola Esikilparyhmä
  • MA 17:30-19:30 Tietola Rock Soul joukkue
  • TO 18:00-19:00 Tietola Rokki taso 1 formaatio
  • TO 19:00-20:00 Tietola Rokki taso 2 2x/vko
  • MA 17:30-19:30 Tietola Rock Beat joukkue

Sara Hell

Ohjaaja

  • Skidirokki 6-7 -vuotiaat (tiistain tunti)
    TI
  • Skidirokki 6-7 -vuotiaat (maanantain tunti)
    MA
  • Saturokki 4-5- vuotiaat
    TI
  • TI 18:15-19:00 Tietola Skidirokki 6-7 -vuotiaat (tiistain tunti)
  • MA 16:30-17:30 Tietola Skidirokki 6-7 -vuotiaat (maanantain tunti)
  • TI 17:30-18:15 Tietola Saturokki 4-5- vuotiaat

Tanja Salminen

Toimintatiimi, Satu/skidi valmentaja

  • Skidirokki 6-7 -vuotiaat (tiistain tunti)
    TI
  • Skidirokki 6-7 -vuotiaat (maanantain tunti)
    MA
  • Saturokki 4-5- vuotiaat
    TI
  • TI 18:15-19:00 Tietola Skidirokki 6-7 -vuotiaat (tiistain tunti)
  • MA 16:30-17:30 Tietola Skidirokki 6-7 -vuotiaat (maanantain tunti)
  • TI 17:30-18:15 Tietola Saturokki 4-5- vuotiaat