Valmentajat

Annika Tuimala

Hallituksen varajäsen, Swing valmentaja

  • Swing-tanssit
    KE
  • KE 19:00-20:00 Waltikka Swing-tanssit

Heikki Hell

Jäsen, Fysiikkavalmentaja

  • Kilpaformaatio
    TI TO SU
  • Rokki, taso2
    TI TO
  • Kilparyhmät (ti & to & su)
    TI TO SU
  • Kuntorokki
    KE
  • Duot ja Soolot
    SU
  • Yhteistreenit
    SU
  • Parit taso 1 (ti)
    TI
  • Parit taso 1 (to)
    TO
  • Parit taso 1 (ti & to)
    TI TO
  • Formaatio taso 2 (ti & to)
    TI TO
  • SU 16:00-18:00 Tietola Kilpaformaatio
  • TI 18:30-19:30 Tietola Rokki, taso2
  • TI 18:30-20:00 Tietola Kilparyhmät (ti & to & su)
  • TI 19:30-21:00 Tietola Kilpaformaatio
  • KE 18:00-19:00 Waltikka Kuntorokki
  • TO 18:30-19:30 Tietola Rokki, taso2
  • TO 18:30-20:00 Tietola Kilparyhmät (ti & to & su)
  • TO 19:30-21:00 Tietola Kilpaformaatio
  • SU 15:00-16:00 Tietola Duot ja Soolot
  • SU 16:00-18:00 Tietola Yhteistreenit
  • SU 16:00-18:00 Tietola Kilparyhmät (ti & to & su)
  • TI 18:30-19:30 Tietola Parit taso 1 (ti)
  • TO 18:30-19:30 Tietola Parit taso 1 (to)
  • TI 18:30-19:30 Tietola Parit taso 1 (ti & to)
  • TI 18:30-19:30 Tietola Formaatio taso 2 (ti & to)
  • TO 18:30-19:30 Tietola Parit taso 1 (ti & to)
  • TO 18:30-19:30 Tietola Formaatio taso 2 (ti & to)

Heta Laurila

Hallituksen varajäsen, Taso1 valmentaja

  • Formaatio taso 1
    MA KE
  • Rokki taso1 (ma)
    MA
  • Rokki taso1 (ke)
    KE
  • Rokki taso1 (ma & ke)
    MA KE
  • MA 18:00-19:00 Tietola Formaatio taso 1
  • KE 17:00-18:30 Tietola Formaatio taso 1
  • MA 18:00-19:00 Tietola Rokki taso1 (ma)
  • KE 17:00-18:30 Tietola Rokki taso1 (ke)
  • MA 18:00-19:00 Tietola Rokki taso1 (ma & ke)
  • KE 17:00-18:30 Tietola Rokki taso1 (ma & ke)

Ida-Maria Viitakoski

Hallituksen jäsen, Taso1 valmentaja

  • Formaatio taso 1
    MA KE
  • Rokki taso1 (ma)
    MA
  • Rokki taso1 (ke)
    KE
  • Rokki taso1 (ma & ke)
    MA KE
  • MA 18:00-19:00 Tietola Formaatio taso 1
  • KE 17:00-18:30 Tietola Formaatio taso 1
  • MA 18:00-19:00 Tietola Rokki taso1 (ma)
  • KE 17:00-18:30 Tietola Rokki taso1 (ke)
  • MA 18:00-19:00 Tietola Rokki taso1 (ma & ke)
  • KE 17:00-18:30 Tietola Rokki taso1 (ma & ke)

Ira Myyrä

Laura Hell

Varapuheenjohtaja, Kilpavalmentaja + muut tasot

  • Kilpaformaatio
    TI TO SU
  • Rokki, taso2
    TI TO
  • Kilparyhmät (ti & to & su)
    TI TO SU
  • Kuntorokki
    KE
  • Duot ja Soolot
    SU
  • Yhteistreenit
    SU
  • Parit taso 1 (ti)
    TI
  • Parit taso 1 (to)
    TO
  • Parit taso 1 (ti & to)
    TI TO
  • Formaatio taso 2 (ti & to)
    TI TO
  • SU 16:00-18:00 Tietola Kilpaformaatio
  • TI 18:30-19:30 Tietola Rokki, taso2
  • TI 18:30-20:00 Tietola Kilparyhmät (ti & to & su)
  • TI 19:30-21:00 Tietola Kilpaformaatio
  • KE 18:00-19:00 Waltikka Kuntorokki
  • TO 18:30-19:30 Tietola Rokki, taso2
  • TO 18:30-20:00 Tietola Kilparyhmät (ti & to & su)
  • TO 19:30-21:00 Tietola Kilpaformaatio
  • SU 15:00-16:00 Tietola Duot ja Soolot
  • SU 16:00-18:00 Tietola Yhteistreenit
  • SU 16:00-18:00 Tietola Kilparyhmät (ti & to & su)
  • TI 18:30-19:30 Tietola Parit taso 1 (ti)
  • TO 18:30-19:30 Tietola Parit taso 1 (to)
  • TI 18:30-19:30 Tietola Parit taso 1 (ti & to)
  • TI 18:30-19:30 Tietola Formaatio taso 2 (ti & to)
  • TO 18:30-19:30 Tietola Parit taso 1 (ti & to)
  • TO 18:30-19:30 Tietola Formaatio taso 2 (ti & to)

Max Shurkin

Ohjelmoija, Valmentaja

Niina Leinonen

Satu/skidi valmentaja

  • Skidirokki 6-7- vuotiaat
    MA
  • Saturokki 4-5- vuotiaat
    MA
  • MA 17:15-18:00 Tietola Skidirokki 6-7- vuotiaat
  • MA 16:30-17:15 Tietola Saturokki 4-5- vuotiaat

Petra Nysten

Hallituksen jäsen, Valmentaja

  • Ladyt
    MA KE
  • MA 19:30-21:00 Waltikka Ladyt
  • KE 20:00-21:00 Waltikka Ladyt

Tanja Salminen

Hallituksen jäsen, Satu/skidi valmentaja

  • Saturokki 4-5- vuotiaat
    MA
  • Skidirokki 6-7- vuotiaat
    MA
  • MA 16:30-17:15 Tietola Saturokki 4-5- vuotiaat
  • MA 17:15-18:00 Tietola Skidirokki 6-7- vuotiaat